Informacje o Klanie

Historia klanu i najważniejsze wiadomości

Klan powstał 26.03.2014. Od tego czasu zbierani są gracze z coraz większymi umiejętnościami i chęcią do gry. Klan bierze udział we wszystkich możliwych trybach w grze odnosząc przy tym liczne sukcesy, a nagrody są dzielone proporcjonalnie do ilości i jakości gry. Najważniejsze dla klanu są: - kampanie z czołgami do zdobycia - cw - gry wojenne - natarcia i twierdze (między bitwami na cw) Do klanu szukamy graczy, którzy potrafią i chcą grać zespołowo (focus fire, zasłanianie, timing, samodzielna reakcja). Społeczność klanu stanowią w większości osoby powyżej 20 lat, dlatego przyjmujemy takich ludzi, którzy nie krzyczą bezmyślnie na ts i tego oczekujemy od nowych.

Nie mamy konkretnych wymagań dotyczących aktywności. Jeżeli potrzebujemy miejsca dla nowego gracza wyrzucamy kogoś kto nic nie gra lub gra bardzo mało. Najważniejsze jest dla nas uczestnictwo w bitwach z klanem gdy jest ktoś obecny w grze.

Podczas specjalnych wydarzeń na mapie globalnej podstawową rzeczą dla nas jest zdobycie jak największej ilości czołgów dla graczy i zajęcie wysokiego miejsca w rankingu klanów. Każda chętna osoba z klanu ma możliwość uczestniczyć w kampanii i jeżeli będzie wystarczająco aktywna ma pewność zdobycia czołgu.